امروز :
ائمه اطهار

خبرهای جالب

یک مخترع آلمانی تلفن مخصوصی اختراع کرده است که توی تابوت مردگان نصب می شود تا بستگان آنها بتوانند بدون آنکه از خانه خارج بشوند و زحمت رفتن به گورستان را بر خودشان هموار کنند، هر قدر دل شان می خواهد با مردگان خود شان درد دل کنند! این تلفن بزودی وارد بازار خواهد شد!

در ژاپن ماموران پلیس، جوانی را که باعث یک تصادف رانندگی شده بود دستگیر کردند، اما وقتی که فهمیدند این جوان باید چند دقیقه دیگر در یک امتحان سر نوشت ساز شرکت کند، او را با اسکورت و آژیر به محل امتحان بردند تا آقا از امتحان عقب نماند!

در چین، یک بنگاه معاملات ملکی، به فروش ملک و املاک در کره ماه دست زده است!
این شرکت چینی می گوید: هیچ قانونی وجود ندارد که فروش املاک در ماه را قدغن کرده باشد!
ظاهرا هیچ قانونی هم وجود ندارد که از آقایان بپرسد شما مالکیت کره ماه را از کجا به دست آورده اید ؟!

در لس آنجلس، یک راننده تاکسی، قطعه الماسی توی تاکسی اش پیدا کرد که ارزش آن 350 هزار دلار بود. این آقای راننده تاکسی، این الماس گرانقیمت را به اداره پلیس برد و به آنها گفت: مال حرام از گلوی من پایین نمی رود!
این آقای راننده، از مهاجران افغان بود که در لس آنجلس تاکسی می راند!

در یکی از جمهوری های پیشین یوگسلاوی -کرواشا- یک تابلوی نقاشی بسیار نفیس، به آقای رییس جمهور این کشورهدیه داده شد. چند لحظه بعد معلوم شد که آقای هدیه دهنده، این تابلوی نقاشی را از یکی از نمایشگاههای هنری آن کشور دزدیده است!

در اسراییل، یک آقای ثروتمندی، پس از یک بگو مگوی حسابی با عیال مربوطه بر سر اینکه او آدم بسیار خسیسی هست و جان به عزراییل هم نمی دهد، گاو صندوق خانه اش را باز کرد و مبلغ 680 هزار دلار پولی را که در گاو صندوق داشت در جلوی چشمان از حدقه در آمده همسرش آتش زد وخاکستر کرد!

در ژاپن، یک خانم ژاپنی، که با یک آقای زن دار سر و سری بهم زده بود، مبلغ 136هزار دلار به یک آدمکش حرفه ای داد تا با شلیک گلوله ای، شر همسر حامله معشوقش را از سرش کم کند. چون این آقای آدمکش به وعده اش وفا نکرد، خانم ژاپنی به اداره پلیس رفت و از آقای آدمکش بخاطر نکشتن آن خانم حامله شکایت کرد!
آرشیو مطالب
ایسنگاه صلواتی
چقدر حاضری برای امام زمان(عج)صلوات بفرستی؟

ایستگاه صلواتی ما

صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

بازدید های جهانی وبلاگ ما

مترجم سایت

translator of site

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic